Kraków mieszkania

Jeżeli poszukujesz kapitalnego mieszkania w Krakowie to świetnym dla Ciebie rozstrzygnięciem będzie Osiedle Saturna, które pozostanie oddane na lipiec 2014 roku.

Osiedle Saturna jest to kompleks pięciu idealnych kameralnych budynków wielorodzinnych. Lokale w tym osiedlu pozostały celowo zaprojektowane jako lokale posiadające podwyższoną energooszczędność. Co więcej będą one miały osprzęt elektryczny i grzejniki oraz parapety z konglomeratu. Prócz tego wszystkie ściany pozostaną wykończone gładkim tynkiem gipsowym. Każdy budynek pozostanie zaopatrzony w idealną windę oraz wspomaganie ogrzewania CW za pomocą układu solarów. Mieszkania na parterze zostaną urządzone w idealne rolety zewnętrzne. Bezspornie cały teren osiedla zostanie ogrodzony i zamknięty, a także objęty monitoringiem kamer bezobsługowych. Teren zamknięty będzie miał wspaniały plac zabaw dla dzieci.

Będzie to na prawdę olśniewające miejsce, które warto zakupić, a na pewno nikt z owego powodu się nie zawiedzie.

Niezwykłe mieszkanie niedaleko centrum Krakowa.

Jeśli tylko marzyłeś o mieszkaniu w Krakowie – ponadto w nowym mieszkaniu to perfekcyjne dla Ciebie są Enklawa Prądnika – Apartamenty Oaza.

Jest to kapitalna, oddana już inwestycja, jaka jest zlokalizowana wyłącznie 15 minut drogi samochodem od centrum Krakowa. Ten doskonały obiekt jest zaopatrzony pomiędzy innymi w windę i garaż, a także dostęp do Internetu. Na domiar tego cały teren jest ogrodzony i strzeżony. Oprócz tego na obszarze obiektu postawiony jest plac zabaw, a prócz tego w apartamentach jest TV kablowa. Jest to na prawdę imponujące miejsce, w którym warto zamieszkać. Jeśli tylko interesuje nas współczesne oraz wspaniale stworzone mieszkanie to właśnie odpowiedniej trafić nie mogłeś.

Będzie to idealne miejsce zarówno dla Ciebie jak również dla całej twojej rodziny. Z pewnością mieszkając w tym miejscu nic Cię nie zawiedzie. Postaw na luksus oraz kolosalną wygodę i żyj pełnią życia i pokochaj to mieszkanie do stopnia, w którym będziesz mógł je nazwać prawdziwym domem.

Wymarzone mieszkanie w Krakowie.

Jeśli tylko zastanawiałeś się nad zamieszkaniem w Krakowie w życzliwej okolicy oraz miłym sąsiedztwie to doskonałe dla Ciebie będzie osiedle Fajny Dom.

Fajny Dom to jedna z największych inwestycji mieszkaniowych w kompletnym Krakowie. Obecnie w sprzedaży jest 4 gotowe idealne budynki mające mieszkania w przedziale od 34 do 112 metrów kwadratowych. Na obszarze osiedla pozyskany jest niezmiernie atrakcyjny park z placem zabaw dla dzieci o nawierzchni 50a. Zagospodarowanie terenu, nowo otwarte imponujące punkty usługowe i jakość wykończenia lokali oraz części wspólnych zapewniają wysoki komfort życia wszystkich mieszkańców. Na osiedlu funkcjonują windy, istnieje dostęp do garażu oraz internetu, a ponadto cały teren jest ogrodzony oraz chroniony. Oprócz mamy dostęp do doskonałego placu zabaw dla dzieci. Bardzo dobrym składnikiem jest to, że budynki są klimatyzowane. Następującym nadzwyczaj interesującym elementem jest to iż są ogrody na dachach.

Jeśli chcesz mieszkać w tak czarownej okolicy to nie masz na co czekać. Będzie to olśniewające miejsce dla Ciebie i całej twojej rodziny, mające idealną lokalizację.

Osiedle marzeń z lokalizacją w Krakowie.

Osiedle Jurajskie III będzie szczerze imponującym miejscem dla Ciebie oraz całej twojej rodziny. Z pewnością w tym miejscu nic was nie rozczaruje. Projekt został tak dokonany, iż zaspokoi wyczekiwania w największym stopniu wymagających ludzi.

Mydlniki to piękna krajobrazowo, niehałaśliwa okolica mająca orzeźwiające powietrze i porywający mikroklimat. Odnajduje się ona niedaleko Parku Jurajskiego, stanowiącego współcześnie enklawę nieskażonej przyrody i prawdziwego piękna. Wolno korzystać z terenów kapitalnych na rodzinne spacery, pikniki, biwaki oraz wycieczki rowerowe w Dolinie Rudawy, Lasu Wolskiego i Wesołej Polany. Pobliże przyrody nie oznacza ubytku dostępu do jakichkolwiek usług, jakie oferuje stosunkowo niedalekie centrum Krakowa. Przez środek osiedla przewidziana jest strefa rekreacyjna wraz z deptakiem oraz placami zabaw dla dzieci. Żeby oddzielić osiedle od wpływu przebiegających nieopodal torów opracowano nasyp ziemny z zielenią wysoką, i górkę saneczkową.

Osiedle to będzie na prawdę wspaniałym rozstrzygnięciem dla nas i całej naszej rodziny. Olśniewająca lokalizacja, urocza okolica sprawi, że każdy będzie nader zadowolony z mieszkania w owym cudownym miejscu.

Wspaniałe, nowe apartamenty w Krakowie

O ile chcesz zamieszkać w Krakowie oraz właśnie rozglądasz się za miejscem zamieszkania to wspaniałym rozwiązaniem będą Apartamenty Słonecznikowa.

Jest to ustronna willa w której zaplanowano tylko pięć wygodnych, bardzo funkcjonalnych apartamentów zlokalizowanych na trzech kondygnacjach. Villa wyróżnia się nowoczesną, elegancką architekturą oraz dużym standardem wykończenia tak elewacji jak i wnętrza. Jest to na prawdę idealne miejsce, jakie w szczególności zadowoli również Ciebie jak i całą twoją rodzinę. Budynek zaopatrzony jest w cichobieżną windę elektryczną, każdy z apartamentów ma oddzielny garaż oraz komórkę lokatorską, osiągalne bez wychodzenia z budynku. Jasne oraz przestronne apartamenty mają ogromne balkony, z każdego apartamentu rozciąga się widok na Kopiec Kościuszki. Naokoło budynku uplanowano teren zielony stwarzający możliwość wypoczynku bez niezbędności opuszczania terenu. Dopuszczenie na teren działki ograniczony jest tylko dla użytkowników lokali oraz ich gości – inwestycja jest ogrodzona, furtka otwierana za pomocą videofonu, brama wjazdowa sterowana pilotami.

Krótko mówiąc jest to więc świetne miejsce dla każdego, kto pragnie mieszkać w tak ładnej okolicy oraz w miejscu, jakie zapiera dech w piersiach

Leave a Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *